Вчителю встановлена навчальне навантаження 38 годин на тиждень. Є правильною формулювання в додатковій угоді про те, що працівнику встановлюється за займаною посадою навчальне навантаження (нормована частина педагогічної роботи) в обсязі 38 годин на тиждень. Чи Не суперечить дана формулювання ст. 333 ТК РФ?

Розглянувши питання, ми прийшли до наступного висновку: Встановлення вчителю трудовим договором (додатковою угодою до нього) 38 годин навчальної (викладацької) роботи на тиждень не відповідає вимогам трудового законодавства. Обгрунтування висновку: Згідно ст. ст. 92, 333 ТК РФ для педагогічних…

(Всего 3 прочтений, 1 прочтений сегодня)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *